УПОРЯДКУВАННЯ МОГИЛИ УКРАЇНСЬКОГО ІСТОРИКА О.І.МАРКЕВИЧА (1847 - 1903 рр.) В ОДЕСІ, ЯК РЕЗУЛЬТАТ ВЗАЄМОДІЇ НАУКОВЦІВ і ГРОМАДСЬКОСТІ
DOI:
https://doi.org/10.18524/2519-2523.2014.9.118042Посилання
Синявська О.О. Історик Олексій Іванович Маркевич: життя та діяльність. – Одеса, 2003.
Попова Т.Н. Алексей Иванович Маркевич (заметки к биоисторическому этюду) // Алексей Иванович Маркевич (1847-1903): биобиблиографический указатель. – Одесса, 1997.
Кушнір В. Г. Українці Одеси: до аналізу етнографічної спадщини О.І.Маркевича // Записки історичного факультету. – Вип. 16. – Одеса, 2005.
Новікова Л.В. З історії дослідження українського козацтва в Одесі. ХІХ – кінець ХХ століття // Одеса козацька. Наукові нариси. – Одеса, 2008.
Синявська О.О. Маркевич Олексій Іванович 1847 – 1903 рр. // Одеські історики. Енциклопедичне видання Т.І. (початок ХІХ – середина ХХ ст.). – Одеса, 2009.
Гончарук Т., Мисечко А. Проблематика українського козацтва у колекціях краєзнавця Тараса Івановича Максим’юка // Чорноморська минувшина. Записки Відділу історії козацтва на півдні України Науково-дослідного інституту козацтва Інституту історії України НАН України. − Одеса, 2013. − Вип.8.
Список памятников истории и искусства (могил) на 2-ом городском кладбище / Арутюнова И.В., Головань В.И., Панасенко Н.А. и др. – Одесса, 2008.
Смирнов В.И., Губарь О.И. Первые кладбища Одессы: Одесские некрополи. – Одесса, 2012.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2020 Чорноморська минувшина
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).