«НА ЗАХИСТІ РЕВОЛЮЦІЇ» – КОНКУРС ТВОРЧИХ РОБІТ УЧНІВ: ІДЕЇ, МЕТОДИКА ПРОВЕДЕННЯ, НАГОРОДИ
DOI:
https://doi.org/10.18524/2519-2523.2018.13.149392Ключові слова:
конкурс, 100-річчя Української війська, 100-річчя Української революції, Чорноморське Гайдамацьке з’єднання Ураїнського козацтва, МАН, Одеський обласний гуманітарний центр позашкільної освіти та виховання, факультет історії та філософіїАнотація
У березня 2018 р. для учнів старших класів гімназій та шкіл м. Одеси був проведений обласний конкурс дослідницьких робіт «На захисті революції», присвячений 100-річчю Українського війська та Української Революції. Організаторами стали Одеський обласний гуманітарний центр позашкільної освіти та виховання спільно з факультетом історії та філософії Одеського національного університету ім. І. І. Мечникова. Основною метою проведення заходу було популяризація історії українського державотворення, виявлення та розвиток творчо обдарованої учнівської молоді, реалізації національно патріотичного виховання громадян та формуванню національної ідентичності. Конкурс проходив за сприянням у старшин та козаків Чорноморського Гайдамацького з’єднання Українського козацтва.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2020 Чорноморська минувшина
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).