В.С. ПЕЧЕРІН ПРО ОДЕСУ І МАЙБУТНЄ РОСІЇ (на матеріалах епістолярної спадщини)
DOI:
https://doi.org/10.18524/2519-2523.2015.10.116201Ключові слова:
В.С.Печерін, Одеса, УкраїнаАнотація
Запропонована публікація документальних матеріалів стосується життєвого шляху Володимира Печеріна – видатного представника загальноєвропейського інтелектуального простору. Його доля тісно пов’язана як з історією України так і Одеси. У додатках репрезентовані матеріали епістолярної спадщини, що вперше публікуються в українському перекладі.
Посилання
Корнеев А. Печорин и Печерин // Альманах библиофила. – М., 1987. Вып. 22.
Попов Н. Предание суду профессора Печерина (1836-1845) //Юридический вестник. СПб., 1880. Т.12. №5
Гершгензон М.О. В.С.Печерин // История молодой России. М. 1908.
Местергази Е.Г. В.С.Печерин – прототип С.Т.Верховенского в «Бесах» Достоевского // Достоевский: дополнения к коментарию. – М., 2002.
Русская потаенная литература 19 столетия. – Лондон, 1861.
Поэты 1820-1830 годов. – Л., 1972. – Т. 2.
Володин А.И. Начало социалистической мысли в России. - М., 1966.
Печерин В.С. Замогильные записки. - Калинин, 1992. Под редакцией, с введением и примечаниями Л.Б.Каменева.
Печерин В.С. Отрывки из путешествий доктора Фуссгангера // Московский наблюдатель. - М., 1835. – Ч. 5.
Кобрин К.Беглец. // «Октябрь». – М., 1997. – № 6.
Рымарь Н.Н. Владимир Сергеевич Печерин. Жизнь и судьба. Дом князя Гагарина. Сборник статей и публикаций. – Одесса, 1997. – Вып. 1.
В.С.Печерин. Aрologia Pro Vita Mea. Жизнь и приключения русского католика рассказаные им самим. Издание подготовил С.Л.Чернов. - СПб., 2011.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2020 Чорноморська минувшина
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).