ВОЛКОВА С.А. ЧЕХИ НА ПІВДНІ УКРАЇНИ (друга половина ХІХ – перша третина ХХ ст.) /За ред. професора А.А.Непомнящего. Сімферополь: “АнтіквА”, 2006.– 160 с.
DOI:
https://doi.org/10.18524/2519-2523.2008.3.158000Анотація
РецензияПосилання
Надольская В. Хозяйственная деятельность иностранных колонистов Волынской губернии (вторая половина ХІХ –начало ХХ вв.) // Социальная трансформация и межэтнические отношения на Правобережной Украине: 19 – начало 20 вв. – М., 2005. – С.89-131.
История городов и сел Украинской ССР. Одесская область. – К., 1978. – С.346, 583, 606.
Шкляєв И.Н. Мятеж // Аккерманские древности. Сб. научно-популярных статей. Вып.1. – Белгород-Днестровский, 1997. – С.204-208.
Листи А.В.Флоровского до В.Т.Галяса / Василь Терентійович Галяс (біографічні матеріали до 85-річчя з дня народження) / Упорядник В. М. Хмарський. – Одеса, 2006. – С.45.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2020 Чорноморська минувшина
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).